קמפיין שיווקי במייל של עורך דין יכול לספק לו מקסימום תועלת במינימום מאמץ והשקעה. זה חשוב במיוחד מכיוון שרוב עורכי הדין, שוב, לא מפעילים חברות שבהן מתרוצצים עשרות עמיתים בשנה הראשונה ועושים את רוב עבודת הרטינה. האמת היא שלמרבית המשרדים, עורכי הדין הראשיים מטפלים ברוב הכל בעזרת עורך דין או שניים, ואין הרבה זמן או כסף לבזבז על מאמצי קידום מכירות.

למרבה המזל, קמפיין של עורך דין יכול להיות מיושם בקלות גם על ידי מבצע סטארט-אפ של איש אחד הפועל בתקציב נמוך. איסוף כתובות דוא”ל היום קל כמו איסוף מספרי טלפון לפני דור – כולם משתמשים בדוא”ל והצעת כתובת כדרך ליצור קשר היא טבע שני כמעט לכולם. תן ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים לדעת שדוא”ל הוא הדרך הטובה ביותר והחוסכת ביותר בזמן לתקשר – ואז אסוף כתובות דוא”ל בכל פעם שמישהו מבקר במשרד.

עורכי דין יכולים גם לבנות את מאגר המידע עבור עורכי דין מחוץ למשרד. אם לעורך הדין יש מספיק כסף בתקציב, הוא או היא יכולים לפרסם מודעה בעיתון המקומי, להזמין את הקוראים לשלוח מייל למשרד כדי לשאול שאלות, לקבוע פגישה או להתעדכן בחדשות המשפטיות האחרונות. יש גם המון דרכים חינמיות שבהן עורך דין יכול לקדם שירותים משפטיים. אבל הכי חשוב זה לאסוף את כתובות הדוא”ל ואז להשקיע בתוכנה באיכות גבוהה שתעזור לנהל את רשימת אנשי הקשר בדוא”ל ככל שהיא גדלה. תוכנות שיווק בדוא”ל מאפשרות לך להתאים במהירות כל אימייל עם הלוגו של החברה שלך ופ קידום עורכי דין רטי החברה, כך שהנמענים יידעו בקלות מי שלח כל פיצוץ אימייל. בנוסף, אתה יכול להתאים כל פרופיל ברשימת אנשי הקשר שלך כך שישקף את המידע האישי של כל לקוח או איש קשר – ולאחר מכן להגדיר מיילים אוטומטיים לכל אדם כתזכורת לתאריכי בית המשפט הקרובים, מועדי הגשת מסמכים, פגישות ועוד.

עבור עורכי דין עסוקים, ניהול קמפיינים אינו חייב להיות הצעה גוזלת זמן, מורכבת ויקרה. ניתן להגדיר כל מסע פרסום ברגעים ספורים, עם תוכנת שיווק בדואר אלקטרוני קלה וידידותית למשתמש. אתה יכול להחליט אם ברצונך לטפל בניהול רשימת אנשי הקשר שלך בדוא”ל בעצמך או אם ברצונך להפקיד את מסעות השיווק שלך בדוא”ל בידי מנהל חלקי, עורך דין או משרד. אין צורך בהכשרה מיוחדת, כך שאתה יכול לקחת שליטה או צעד אחורה מהניהול היומיומי של מסעות הפרסום שלך במייל. הבחירה בידיים שלך!